SI Plus

Dátum: 18. 01. 2023

V bratislavskom Coworking Cvernovka sa uskutoční diskusia zameraná na sociálne inovácie a sociálnych inovátorov. Hovoriť sa bude o tom, ako ľudia vnímajú pojem „sociálnych inovácií“, kto sa môže považovať za sociálneho inovátora, ale reč bude aj o mape sociálnych inovátorov.

Do diskusie prijali pozvanie hostia Norbert Maur z Nadácie Pontis, Martina Matejíčková, zakladateľka a majiteľka integračného sociálneho podniku Kakaw Co+ a Petra Kotuliaková, zakladateľka a riaditeľka neziskovej organizácie Aj Ty v IT. Podujatie bude moderovať Frederika Halászová.

Podujatie sa uskutoční v stredu, 18. januára 2023 od 18. hod. Vstup na podujatie je bezplatný, no počet miest je limitovaný, preto je nutná registrácia miesta prostredníctvom vyplnenia registračného formulára. Po diskusii budú mať účastníci priestor na networking. Registračný formulár nájdete na uvedenom odkaze: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfeVBuCficfr3eyTKn3WiZe5yL0rdzi1K47VxKbxvPl2m_3Uw/viewform?fbclid=IwAR3v_UaIzChhttps://rb.gy/qpuibyqhdVTsV341afSdhHsp-Xrdz1iJlziPbZaow_eXAINBTQbNBM

Zdroj: FB Coworking Cvernovka